Адвокат з кримінального права в Києві в УкраїніКримінальний процес є одним із найскладніших та найвагоміших за своїми наслідками для особи. Тому участь адвоката у кримінальному провадженні та кримінальному судочинстві є не просто доцільною і бажаною, а без перебільшення необхідною.

До того ж, в порядку кримінального судочинства вирішуються не лише питання притягнення до кримінальної відповідальності, але і питання щодо відшкодування завданої злочином матеріальної та моральної шкоди, вилучення речей та документів, накладення арешту на майно, застосування примусових заходів медичного або виховного характеру тощо.

Будь-яка особа (в тому числі, і свідок), задіяна у кримінальному провадження має право на правову допомогу. І у реалізації цього права їй не може бути відмовлено.

Більше того, закон визначає окремі категорії громадян та окремі види злочинів, участь захисника у кримінальному провадженні по яких є обов»язковою.

Що треба робити у випадку залучення Вас до кримінального провадження?

Перш за все, заявити правоохоронним органам про своє бажання користуватися правовою допомогою та відмовитися від проведення будь-яких процесуальних дій у кримінальному провадженні без участі адвоката, а також не ставити підпис на документах, навіть якщо вони видаються зрозумілими, а відомості, викладені у них на Ваш погляд відповідають дійсності.

Звертаючись за правовою допомогою, необхідно надавати адвокату усю відому Вам інформацію у повному обсязі. Оскільки адвокат пов»язаний вимогами щодо збереження адвокатської таємниці, він не має права розголошувати отримані від Вас відомості.

Слід розуміти, що важливим є саме своєчасне звернення за правовою допомогою. Так, кримінальний закон надає досить підстав для закриття справи ще під час досудового розслідування, не передаючи справу до суду. У разі пізнішого звернення, ці можливості може бути втрачено.

Також слід розуміти і враховувати, що від використання Вами повною мірою всього арсеналу передбачених законом заходів залежить кінцевий результат розгляду кримінальної справи у частині, що стосується Ваших інтересів.

Саме активна позиція учасника кримінального провадження є запорукою того, що його інтереси будуть враховані при прийнятті рішення.

 


Добавить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

очиститьPost comment