Адвокат з цивільного права

Абсолютно кожна людина в своєму житті так чи інакше бере участь у цивільних відносинах. Адже навіть закупаючи продукти у магазині, Ви здійснюєте дрібний побутовий правочин.

А що вже казати про складніші та вагоміші дії — придбання нерухомості та транспортних засобів, спадкування, оренду житла, замовлення робіт та послуг, укладення шлюбу, надання позик, відшкодування завданої Вам шкоди, страхування, та ще багато-багато різноманітних справ, що виникають майже на кожному кроці нашого непередбачуваного та щедрого на неочікувані повороти життя.

Звичайно, кожен на власний розсуд приймає рішення, як реагувати на життєві виклики та обирає найоптимальніші для себе шляхи вирішення питань. Але дуже часто легковажність та неналежна оцінка подій, як і нерозуміння їх наслідків, тягнуть за собою проблеми та конфлікти, які із часом лише поглиблюються та загострюються, а не «розсмоктуються» самостійно.

Отже, значно краще вчасно запобігти виникненню проблем та спірних питань, аніж героїчно і тривало їх розв»язувати. \r\n

Чому потрібно вчасно звертатися до спеціаліста?

Саме тому перш, ніж зважитись на важливий крок у своєму житті та прийняти остаточне рішення із питання, що матиме відчутні для Вас наслідки, доцільно проконсультуватись із спеціалістом.

Ґрунтовного аналізу потребують, наприклад, як майнові, так і немайнові відносини у зв»язку із одруженням, розлученням, поділом майна подружжя, усиновленням дитини, придбанням житла на первинному ринку, укладенням договорів, які створюють фінансові зобов»язання, правами інтелектуальної власності, забезпеченням виконання зобов»язань, управлінням майном тощо.

Трапляється і так, що важливі для нас події відбуваються швидко і раптово.

У цьому випадку, необхідно знати та розуміти свої можливості, права, зобов»язання, розробити стратегію подальших дій для мінімізації негативних наслідків та захисту своїх інтересів.

Так, у питаннях відшкодування шкоди (наприклад, завданої транспортним засобом), визнання особи безвісно відсутньою, оформлення пільг та компенсацій, вступу у спадщину, дуже важливим є дотримання визначеної законом процедури, наявність усіх необхідних доказів (повного пакету документів), дотримання встановлених строків.

Особливо актуальним є своєчасне звернення за правовою допомогою, якщо ситуація містить для Вас потенційну загрозу втрати майна, обмеження майнових та особистих немайнових прав (наприклад, батьківських), виселення, стягнення коштів тощо. Найгіршою помилкою у такому разі буде ігнорування проблеми та «політика страуса», неявка до суду, пасивна життєва позиція, безпідставні сподівання на примирення позасудовим шляхом, ненадання усіх можливих доказів у справі. Необхідно враховувати, що законом передбачено і можливість винесення судом заочного рішення без вашої участі у засіданні.

Добавить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

очиститьPost comment